Найбільш популярні аукціони України в мережі

Найбільш популярні аукціони України в мережі

Аукціон — це придбання товару за ціною пропонованої не продавцем, а покупцями. Відбувається це просто: спочатку торговець оголошує лот і свою вартість на нього, а підсумкова сума буде залежати від здорової конкуренції та зацікавленості товаром.

Інтернет аукціони України

Завдяки технологічному розвитку, Аукціони завоювали свою нішу і в кіберпросторі. Торгівля, яка проходить в електронній системі, набагато доступніше і простіше у використанні.

Раніше аукціони були прерогативою іноземних ринків, а бажаючим придбати що-небудь з України потрібно було долати перешкоди: Мовний бар’єр, оплата, доставка та інше. Сьогодні українці можуть здійснювати купівлю-продаж не виходячи з дому на просторах вітчизняної мережі. Державні аукціони майна такі як сайт Прозоро пропонують тільки вигідні умови і зручну систему.

З найпопулярніших інтернет-аукціонів до недавнього часу вважався aukro.ua. але після того, як майданчик закрилася, кількість його аналогів зросла. Більшість сайтів пропонують різноманітність товарів, але є такі, які звузили свою компетенцію для залучення окремої групи клієнтів.

Щоб зробити правильний вибір Інтернет аукціону, необхідно враховувати 3 основних його показника:

  • специфіка;
  • популярність;
  • кількість товарів.

Так які ж Аукціони України найбільш популярні в мережі? Найчастіше мова йде про продаж конфіскату, побутової техніки, речей, спорттоварів та іграшок.

Продаж конфіскату

Торгівля (банками, підприємствами) майном боржників — загальновідома практика. Отримуючи кредит, позичальник зобов’язаний вносити регулярні платежі, але в разі тривалого непогашення заборгованості, фінустанова залишає за собою право відняти майно, замість боргу. Таким способом, щоб отримати вкладені гроші назад, кредитор повинен продати заставний товар. Майно, що було в заставі і називається конфіскатом.

Як правило, вартість конфіскату на порядок нижче реальної ціни товару. Це пов’язано з необхідністю продавця отримати гроші терміново. Таким чином дуже вигідно купувати нерухомість або автомобіль.

Але покупець такого товару повинен знати про певні ризики при купівлі конфіскату. Наприклад про те, що колишній власник автомобіля або квартири в праві відсудити своє майно. Якщо суд визнає угоду, як недійсну, товар буде повернуто в обмін на грошові кошти.

Український аукціон «Прозоро»

Хороші відгуки по аукціонах отримує віртуальна торгова площадка «Прозоро». Тут представлений широкий асортимент товарів і техніки. Також на сайті можна придбати Аксесуари, меблі та інше. Вартість товарів досить лояльна і залежить від типу продукту.

Прозоро — це великий український аукціон, що спеціалізується на нерухомості. Цей майданчик для тих, хто цікавиться нерухомістю, автомобілями, орендою гос майна, старовинними меблями та іншими цінностями. Але найбільше аукціон відомий як найбільша арена для купівлі-продажу старовинних монет.

Переходьте по ссиланю вищче. На сайті ви можете більш детально ознайомитись з асортиментом і умовами придбання та продажу.

Оставьте комментарий